FYSIOTERAPI
Personal

Linda Hinrichs
Leg. Fysioterapeut/Rehabchef
linda.hinrichs@kurortskliniken.se
Tel 0340 62 97 65

Jenny Stenman
Leg. Sjukgymnast
jenny.stenman@kurortskliniken.se
Tel 0340 62 97 62

Sanna Engqvist
Leg. Sjukgymnast
sanna.engqvist@kurortskliniken.se
Tel 0340 62 98 65

Anna Eckeskog
Leg. Sjukgymnast
anna.eckeskog@kurortskliniken.se
Tel 0340 62 97 43

Malin Schwartz
Leg. Fysioterapeut
malin.schwartz@kurortskliniken.se
Tel 0340 62 98 56

Vanita Svensson
Leg. Sjukgymnast
vanita.svensson@kurortskliniken.se
Tel 0340 62 97 34

Emelie Bärgman
Leg. Fysioterapeut
emelie.bargman@kurortskliniken.se
Tel 0340 62 97 87

Jan Högberg
Leg. Sjukgymnast
jan.hogberg@kurortskliniken.se
Tel 0340 62 97 23

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng